Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Asztali tenisz mérkőzések időpontjai

2015.10.19

Tisztelt Lakosság ! 

Nagy örömünkre elindult az AEK Beloiannisz Egyesület berkein belül az Asztalitenisz Szakosztály bajnokságban. A mérkőzések időpontjait itt megtekinthetik:

 
1. forduló
Csór Truck-Trailer FC Polgárdi Városi SE IV. 15 : 3
Csór Fő tér, Sportcsarnok, 2015-09-27 09:30:00 
Részletes eredmények
Dunaújvárosi ASE IV. Dunaújvárosi ASE V. 14 : 4
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2015-09-23 17:00:00 
Részletes eredmények
Sárbogárdi AK I. AEK Beloiannisz 16 : 2
Sárbogárd Szent István út 79-81.10, 2015-09-25 17:30:00 
Részletes eredmények
Szabadbattyán Községi SE II. Szabadbattyán Községi SE III. 5 : 13
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2015-09-24 18:00:00 
Részletes eredmények
Szár KSE II. Honvéd Szondi György SE III. 17 : 1
Szár Forrás u. Sportcsarnok, 2015-09-25 19:30:00 
Részletes eredmények
Etyek Sportegyesület X  
-
2. forduló
Csór Truck-Trailer FC Honvéd Szondi György SE III. 15 : 3
Csór Fő tér, Sportcsarnok, 2015-10-04 09:30:00 
Részletes eredmények
Dunaújvárosi ASE IV. Szabadbattyán Községi SE II. 16 : 2
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2015-09-30 17:00:00 
Részletes eredmények
Etyek Sportegyesület AEK Beloiannisz 16 : 2
Etyek Kossuth Lajos utca 1 Általános Iskola, 2015-09-28 18:00:00 
Részletes eredmények
Sárbogárdi AK I. Dunaújvárosi ASE V. 10 : 8
Sárbogárd Szent István út 79-81.10, 2015-10-02 17:30:00 
Részletes eredmények
Szár KSE II. Szabadbattyán Községi SE III. 13 : 5
Szár Forrás u. Sportcsarnok, 2015-10-02 19:30:00 
Részletes eredmények
Polgárdi Városi SE IV. X  
-
3. forduló
AEK Beloiannisz Csór Truck-Trailer FC 2 : 16
Beloiannisz Általános Iskola Rákóczi u. 26-28., 2015-10-06 19:00:00 
Részletes eredmények
Dunaújvárosi ASE IV. Szabadbattyán Községi SE III. 14 : 4
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2015-10-07 17:00:00 
Részletes eredmények
Honvéd Szondi György SE III. Sárbogárdi AK I. 6 : 12
Székesfehérvár, Hétvezér tér, 2015-10-07 17:30:00 
Részletes eredmények
Polgárdi Városi SE IV. Etyek Sportegyesület 2 : 16
Polgárdi Kossuth utca Általános Iskola, 2015-10-06 18:00:00 
Részletes eredmények
Szár KSE II. Dunaújvárosi ASE V.  
Szár Forrás u. Sportcsarnok, 2015-10-09 19:30:00
Későbbi időpontra halasztva
Szabadbattyán Községi SE II. X  
-
4. forduló
AEK Beloiannisz Polgárdi Városi SE IV. 3 : 15
Beloiannisz Általános Iskola Rákóczi u. 26-28., 2015-10-13 19:00:00 
Részletes eredmények
Dunaújvárosi ASE V. Csór Truck-Trailer FC  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2015-10-14 17:00:00
Honvéd Szondi György SE III. Etyek Sportegyesület  
Székesfehérvár, Hétvezér tér, 2015-10-14 17:30:00
Áramszünet miatt félbeszakadt, folytatás egy későbbi időpontban.
Szabadbattyán Községi SE II. Szár KSE II. 8 : 10
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2015-10-15 18:00:00 
Részletes eredmények
Szabadbattyán Községi SE III. Sárbogárdi AK I. 7 : 11
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2015-10-13 18:00:00 
Részletes eredmények
Dunaújvárosi ASE IV. X  
-
5. forduló
Csór Truck-Trailer FC Szabadbattyán Községi SE III.  
Csór Fő tér, Sportcsarnok, 2015-11-08 09:30:00
Dunaújvárosi ASE V. Etyek Sportegyesület  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2015-11-04 17:00:00
Honvéd Szondi György SE III. Polgárdi Városi SE IV.  
Székesfehérvár, Hétvezér tér, 2015-11-04 17:30:00
Szabadbattyán Községi SE II. Sárbogárdi AK I.  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2015-11-05 18:00:00
Szár KSE II. Dunaújvárosi ASE IV.  
Szár Forrás u. Sportcsarnok, 2015-11-06 19:30:00
AEK Beloiannisz X  
-
6. forduló
AEK Beloiannisz Honvéd Szondi György SE III.  
Beloiannisz Általános Iskola Rákóczi u. 26-28., 2015-11-10 19:00:00
Dunaújvárosi ASE IV. Sárbogárdi AK I.  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2015-11-11 17:00:00
Polgárdi Városi SE IV. Dunaújvárosi ASE V.  
Polgárdi Kossuth utca Általános Iskola, 2015-11-10 18:00:00
Szabadbattyán Községi SE II. Csór Truck-Trailer FC  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2015-11-12 18:00:00
Szabadbattyán Községi SE III. Etyek Sportegyesület  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2015-11-10 18:00:00
Szár KSE II. X  
-
7. forduló
Dunaújvárosi ASE IV. Etyek Sportegyesület  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2015-11-18 17:00:00
Honvéd Szondi György SE III. Dunaújvárosi ASE V.  
Székesfehérvár, Hétvezér tér, 2015-11-18 17:30:00
Szabadbattyán Községi SE II. Polgárdi Városi SE IV.  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2015-11-19 18:00:00
Szabadbattyán Községi SE III. AEK Beloiannisz  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2015-11-17 18:00:00
Szár KSE II. Csór Truck-Trailer FC  
Szár Forrás u. Sportcsarnok, 2015-11-20 19:30:00
Sárbogárdi AK I. X  
-
8. forduló
AEK Beloiannisz Dunaújvárosi ASE IV.  
Beloiannisz Általános Iskola Rákóczi u. 26-28., 2015-11-24 19:00:00
Dunaújvárosi ASE V. Szabadbattyán Községi SE III.  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2015-11-25 17:00:00
Etyek Sportegyesület Sárbogárdi AK I.  
Etyek Kossuth Lajos utca 1 Általános Iskola, 2015-11-23 18:00:00
Szabadbattyán Községi SE II. Honvéd Szondi György SE III.  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2015-11-26 18:00:00
Szár KSE II. Polgárdi Városi SE IV.  
Szár Forrás u. Sportcsarnok, 2015-11-27 19:30:00
Csór Truck-Trailer FC X  
-
9. forduló
AEK Beloiannisz Dunaújvárosi ASE V.  
Beloiannisz Általános Iskola Rákóczi u. 26-28., 2015-12-01 19:00:00
Dunaújvárosi ASE IV. Csór Truck-Trailer FC  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2015-12-02 17:00:00
Etyek Sportegyesület Szabadbattyán Községi SE II.  
Etyek Kossuth Lajos utca 1 Általános Iskola, 2015-11-30 18:00:00
Sárbogárdi AK I. Szár KSE II.  
Sárbogárd Szent István út 79-81.10, 2015-12-04 17:30:00
Szabadbattyán Községi SE III. Polgárdi Városi SE IV.  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2015-12-01 18:00:00
Honvéd Szondi György SE III. X  
-
10. forduló
AEK Beloiannisz Szabadbattyán Községi SE II.  
Beloiannisz Általános Iskola Rákóczi u. 26-28., 2015-12-08 19:00:00
Etyek Sportegyesület Szár KSE II.  
Etyek Kossuth Lajos utca 1 Általános Iskola, 2015-12-07 18:00:00
Honvéd Szondi György SE III. Szabadbattyán Községi SE III.  
Székesfehérvár, Hétvezér tér, 2015-12-09 17:30:00
Polgárdi Városi SE IV. Dunaújvárosi ASE IV.  
Polgárdi Kossuth utca Általános Iskola, 2015-12-08 18:00:00
Sárbogárdi AK I. Csór Truck-Trailer FC  
Sárbogárd Szent István út 79-81.10, 2015-12-11 17:30:00
Dunaújvárosi ASE V. X  
-
11. forduló
AEK Beloiannisz Szár KSE II.  
Beloiannisz Általános Iskola Rákóczi u. 26-28., 2015-12-15 19:00:00
Dunaújvárosi ASE V. Szabadbattyán Községi SE II.  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2015-12-16 17:00:00
Etyek Sportegyesület Csór Truck-Trailer FC  
Etyek Kossuth Lajos utca 1 Általános Iskola, 2015-12-14 18:00:00
Honvéd Szondi György SE III. Dunaújvárosi ASE IV.  
Székesfehérvár, Hétvezér tér, 2015-12-16 17:30:00
Polgárdi Városi SE IV. Sárbogárdi AK I.  
Polgárdi Kossuth utca Általános Iskola, 2015-12-15 18:00:00
Szabadbattyán Községi SE III. X  
-
12. forduló
AEK Beloiannisz Sárbogárdi AK I.  
Beloiannisz Általános Iskola Rákóczi u. 26-28., 2016-01-01 12:00:00
Dunaújvárosi ASE V. Dunaújvárosi ASE IV.  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Honvéd Szondi György SE III. Szár KSE II.  
Székesfehérvár, Hétvezér tér, 2016-01-01 12:00:00
Polgárdi Városi SE IV. Csór Truck-Trailer FC  
Polgárdi Kossuth utca Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE III. Szabadbattyán Községi SE II.  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Etyek Sportegyesület X  
-
13. forduló
AEK Beloiannisz Etyek Sportegyesület  
Beloiannisz Általános Iskola Rákóczi u. 26-28., 2016-01-01 12:00:00
Dunaújvárosi ASE V. Sárbogárdi AK I.  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Honvéd Szondi György SE III. Csór Truck-Trailer FC  
Székesfehérvár, Hétvezér tér, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE II. Dunaújvárosi ASE IV.  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE III. Szár KSE II.  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Polgárdi Városi SE IV. X  
-
14. forduló
Csór Truck-Trailer FC AEK Beloiannisz  
Csór Fő tér, Sportcsarnok, 2016-01-01 12:00:00
Dunaújvárosi ASE V. Szár KSE II.  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Etyek Sportegyesület Polgárdi Városi SE IV.  
Etyek Kossuth Lajos utca 1 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Sárbogárdi AK I. Honvéd Szondi György SE III.  
Sárbogárd Szent István út 79-81.10, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE III. Dunaújvárosi ASE IV.  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE II. X  
-
15. forduló
Csór Truck-Trailer FC Dunaújvárosi ASE V.  
Csór Fő tér, Sportcsarnok, 2016-01-01 12:00:00
Etyek Sportegyesület Honvéd Szondi György SE III.  
Etyek Kossuth Lajos utca 1 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Polgárdi Városi SE IV. AEK Beloiannisz  
Polgárdi Kossuth utca Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Sárbogárdi AK I. Szabadbattyán Községi SE III.  
Sárbogárd Szent István út 79-81.10, 2016-01-01 12:00:00
Szár KSE II. Szabadbattyán Községi SE II.  
Szár Forrás u. Sportcsarnok, 2016-01-01 12:00:00
Dunaújvárosi ASE IV. X  
-
16. forduló
Dunaújvárosi ASE IV. Szár KSE II.  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Etyek Sportegyesület Dunaújvárosi ASE V.  
Etyek Kossuth Lajos utca 1 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Polgárdi Városi SE IV. Honvéd Szondi György SE III.  
Polgárdi Kossuth utca Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Sárbogárdi AK I. Szabadbattyán Községi SE II.  
Sárbogárd Szent István út 79-81.10, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE III. Csór Truck-Trailer FC  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
AEK Beloiannisz X  
-
17. forduló
Csór Truck-Trailer FC Szabadbattyán Községi SE II.  
Csór Fő tér, Sportcsarnok, 2016-01-01 12:00:00
Dunaújvárosi ASE V. Polgárdi Városi SE IV.  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Etyek Sportegyesület Szabadbattyán Községi SE III.  
Etyek Kossuth Lajos utca 1 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Honvéd Szondi György SE III. AEK Beloiannisz  
Székesfehérvár, Hétvezér tér, 2016-01-01 12:00:00
Sárbogárdi AK I. Dunaújvárosi ASE IV.  
Sárbogárd Szent István út 79-81.10, 2016-01-01 12:00:00
Szár KSE II. X  
-
18. forduló
AEK Beloiannisz Szabadbattyán Községi SE III.  
Beloiannisz Általános Iskola Rákóczi u. 26-28., 2016-01-01 12:00:00
Csór Truck-Trailer FC Szár KSE II.  
Csór Fő tér, Sportcsarnok, 2016-01-01 12:00:00
Dunaújvárosi ASE V. Honvéd Szondi György SE III.  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Etyek Sportegyesület Dunaújvárosi ASE IV.  
Etyek Kossuth Lajos utca 1 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Polgárdi Városi SE IV. Szabadbattyán Községi SE II.  
Polgárdi Kossuth utca Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Sárbogárdi AK I. X  
-
19. forduló
Dunaújvárosi ASE IV. AEK Beloiannisz  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Honvéd Szondi György SE III. Szabadbattyán Községi SE II.  
Székesfehérvár, Hétvezér tér, 2016-01-01 12:00:00
Polgárdi Városi SE IV. Szár KSE II.  
Polgárdi Kossuth utca Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Sárbogárdi AK I. Etyek Sportegyesület  
Sárbogárd Szent István út 79-81.10, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE III. Dunaújvárosi ASE V.  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Csór Truck-Trailer FC X  
-
20. forduló
Csór Truck-Trailer FC Dunaújvárosi ASE IV.  
Csór Fő tér, Sportcsarnok, 2016-01-01 12:00:00
Dunaújvárosi ASE V. AEK Beloiannisz  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Polgárdi Városi SE IV. Szabadbattyán Községi SE III.  
Polgárdi Kossuth utca Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE II. Etyek Sportegyesület  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Szár KSE II. Sárbogárdi AK I.  
Szár Forrás u. Sportcsarnok, 2016-01-01 12:00:00
Honvéd Szondi György SE III. X  
-
21. forduló
Csór Truck-Trailer FC Sárbogárdi AK I.  
Csór Fő tér, Sportcsarnok, 2016-01-01 12:00:00
Dunaújvárosi ASE IV. Polgárdi Városi SE IV.  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE II. AEK Beloiannisz  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE III. Honvéd Szondi György SE III.  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Szár KSE II. Etyek Sportegyesület  
Szár Forrás u. Sportcsarnok, 2016-01-01 12:00:00
Dunaújvárosi ASE V. X  
-
22. forduló
Csór Truck-Trailer FC Etyek Sportegyesület  
Csór Fő tér, Sportcsarnok, 2016-01-01 12:00:00
Dunaújvárosi ASE IV. Honvéd Szondi György SE III.  
Dunaújváros Úttörő út 1 Móricz Zsigmond Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Sárbogárdi AK I. Polgárdi Városi SE IV.  
Sárbogárd Szent István út 79-81.10, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE II. Dunaújvárosi ASE V.  
Szabadbattyán Iskola u. 7 Általános Iskola, 2016-01-01 12:00:00
Szár KSE II. AEK Beloiannisz  
Szár Forrás u. Sportcsarnok, 2016-01-01 12:00:00
Szabadbattyán Községi SE III. X